Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdőként milyen elektromos...

Kezdőként milyen elektromos gitárt érdemes venni? Mennyit áldozzak rá?

Figyelt kérdés
Már egy ideje akusztikus gitározom, és szeretnék egy elektromosat is. Milyen márkát ajánlotok egy kezdőnek gitárból, erősítőből? Kb. mennyibe kerül egy ilyen szett? Nagyon sokat nem akarok rááldozni. Mex. 50-60 ezret.

2016. ápr. 3. 11:11
 1/4 Mojjo ***** válasza:

50-60-ért a legeslegjobb szándékkal sem tudnék semmiféle használható gitárt+erősítőt megvenni. Egy gitár pont kijön ennyiből, ami már épphogycsak, de ajánlható. Szóval ez az 50-60 csak a gitárra való pénz leges legalja. És akkor még erősítőről szó sincs.


Tévedés ne essék, lehet olcsóbban is kapni gitárt+erősítőt, csak épp nem éri meg, mert nem olcsón vettél egy szettet, hanem nagyon drágán vettél valamit, ami max csalódást tud okozni. Kidobott pénz, arra meg sok az 50-60. Szóval gyűjtögess még, aztán ha az az 50-60 egy 90-100 lesz, akkor el lehet kezdeni nézelődni.

2016. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ha nagyon felkellene kötnöm a gatyám akkor cort x1+line 6 spider IV 15 ez 75 ezer összesen (amúgy ilyen kombóm lesz,holnap érkezik meg a leírtak és hallottak alapján jó erősítő nagyon jó áron de ez kiderül 2 napon belül) de gitárra inkább költenék egy kicsit többet és akkor egy jacksont vagy ibanezt vennék a helyedben én az utóbbit tettem kezdőként de 2 szer annyiért mint amit te szánsz rá.De amiket leírtam azok a keményebb műfajhoz mert én arra használom.Mindenképp olyan gitárt vegyél amit később is szívesen használsz,ha akusztikus gitáron játszol gondolom nem lesz teljesen új az elektromos se (én első fogásra ráéreztem a dolgokra úgy hogy előtte nem volt gitár a kezemben se) tehát ne a legolcsóbb kezdőt vedd ha tudsz játszani gitáron
2016. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mojjo ***** válasza:
Jajj, Cort X-1-et ne! Semmiképp ne! Én maximálisan Cort párti vagyok, semmiféle Ibanezt, vagy Jacksont nem lehet egy 150 ezerig olyan jó ár/érték arányban venni, mint Cortot, de az X-1 az valami förtelem. Meg úgy egyáltalán az X széria. Azt hanyagoljuk.
2016. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálhatsz számítógépben is, ha van egy elfogadható hangkártyád. Aztán majd vehetsz később combot.
2016. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!