Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találok Magyarországon...

Hol találok Magyarországon olyan üzletet, ahol lehet Muse pólót kapni?

Figyelt kérdés
Online is néztem már, csak nem volt frissítve az oldal, így már nem volt aktuális. Olyan üzlet kéne akár online is ahol jelenleg is lehet kapni, viszonylag olcsón Muse pólót.

2016. ápr. 13. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó bolt, ahová viszel pólót, és bármit rányomtatnak, a Muse-t is, potom pénzért
2016. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, amit az első ír, csináltass! Veszel bárhol olcsón olyan pólót, ami pont jó rád, kényelmes, jó minőségű, és arra rányomtatnak neked olyan logót, képet, szöveget, amilyet csak akarsz! Én kizárólag így veszek zenekaros meg "kedvences" pólókat már, így tuti olyan lesz, amilyen tetszik.

De amúgy Szputnyikban szokott lenni (webshop is van) Muse-os póló, ha nem akarsz csináltatni.

2016. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2016. ápr. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!