Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki volt már fesztivál...

Valaki volt már fesztivál önkéntes? Mennyire éri meg? Tapasztalatokat írjatok!

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Voltam. Nem éri meg. Szigeten voltam, az önkéntesek folyamatosan lopkodták egymás cuccait az önkéntes táborból, töltőket, telefonokat, ruhákat.. :)
2016. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Azért, hogy ne ez a kép maradjon meg, akkor is, ha már nem releváns a kérdés muszáj válaszolnom.


Nem tudom pontosan merre járhatott ez előttem író de azért ennyire nem drasztikus a helyzet, sőt ha kiderül, hogy ki lopott azonnal karszalag levágással jár. Nekem speciel még semmim nem tűnt el.


Én is voltam már, többször is Szigeten,Soundon és Volton is és igazából munkától függ, nekem eddig csak pozitív tapasztalataim voltak, teljesen rugalmasak az emberek, vannak munkák ahol a beosztásodon is variálhatsz annak érdekében, hogy ott tudj lenni azon a koncerten, ami téged érdekel. Továbbá remek emberekkel is találkozhatsz.


Én csak ajánlani tudom, egy próbát mindenféleképpen megér :)

2017. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csatlakozok az elöttem szólóhoz, már 3. éve megyek Soundra és Szigetre önkéntesként.

Fontos tudni több féle szervezetnél lehet önkénteskedni. Én a fesztiválönkéntesnél voltam. Nagyon jó társoság, minden profin van szervezve, amire odaérsz már kapod is a heti karszallagot, a mentoroddal elöttem már emailezel.

Én nagyon szeretem, probáljátok ki.

2019. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!