Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van Budapesten aránylag...

Van Budapesten aránylag olcsó, de jó gitártanár?

Figyelt kérdés

Az olcsót úgy gondoltam, hogy 3000Ft/alkalom alatt. Mondjuk 1500Ft/alkalom baráti lenne.

Az az igazság, hogy jó gitárost találtam is ilyet, de az aktív koncertezése miatt hetekig nem jött össze az első óra sem. Egy másik eltűnt, és többé nem értem el telefonon. Aki ilyen 500FT/óráért tanít, az gondolom, kezdő gitár tanár még, nem?

A lényeg, hogy légyszives ajánljatok valakit, aki megfelel az elképzeléseimnek.



2016. máj. 3. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
1500-ért még jó is legyen? :D 3000 alatt jót nem találsz. Vagy olcsó vagy jó. A kettő együtt nem jön össze, mert aki jó, nem fogja olcsón adni a tudását
2016. máj. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vállalnám minimum 2000-ért, de nem Budapesten lakom, szóval erről ennyit.
2016. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Waff ***** válasza:
Nem garancia a magas ár arra hogy kifogj vele egy jó gitártanárt! Van hogy a drága (szerintem a drága 2000 ft felett kezdődik) rosszabb mint egy 1000 forint körüli óradíjas...Bizony nagyon könnyen rá lehet szaladni kóklerekre...tapasztalat....
2016. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!