Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitárt szeretnék...

Elektromos gitárt szeretnék venni. Cort, Ibanez, Squier, Yamaha, Spider, Vintage. Melyik márkát javasoljátok?

Figyelt kérdés
Ha van más márka hasonló árkategóriában ami bevált valakinek, meghallgatom.

2016. máj. 5. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Most milyen árkategóriáról beszélünk? :D

Mert ezek közül a legtöbb márkának egészen 30k-tól millióig terjedhet az áruk....

2016. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegyük fel 60 lepedő
2016. máj. 6. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, milyen forma kell. Squier ha strat vagy tele kell, ha LP akkor Cort vagy Vintage, ha superstrat akkor meg a Cort.
2016. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen stílusra kéne, és melyik forma jön be?
2016. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
strat vagy superstrat és punk rock/grunge/stoner 60 at szánnék rá kb
2016. máj. 8. 02:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor Cort. Nem tudom, újonnan vagy használtan gondoltad a 60-at. Azért nem mindegy :). A legfontosabb, hogy fix húrlábas legyen, mert ebben az árban a tremoló csak arra jó, hogy elvegye a kedved az egész zenéléstől. Szóval az X szériát nem ajánlom.

Amit tudok ajánlani, az a Cort KX5. (csak a fixhúrlábas változat!) Ilyen hangszerem volt, ez teljesen jó ár-érték arányban van. Újonnan talán 65 körül adják. Ha használtan szánsz rá ennyit, akkor beleférhet a nagytesója, a KX1Q.

2016. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem Ibanez GSA 60 van. Lány vagyok, nagyon szeretem, mert könnyű lefogni, és a vékony nyakát könnyen átérem. A barátomnak is ilyen gitárja van, ő egy rockbandában zenél, havonta, kéthavonta lépnek fel, megállja a helyét a gitár.
2016. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeket :)
2016. máj. 17. 03:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!