Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnék megtanulni...

Hogyan tudnék megtanulni gitározni tanár nélkül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemész a hangszerboltba, és veszel egy gitártabos könyvet. Az elején általában ott van, hogy melyik hangot hogyan kell lefogni, a kottákban meg ott van, hogy melyik hangot kell játszani. Sokat gyakorolj, és menni fog! :)
2010. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ajánlom neked a Muszty-Dobay fél Új Gitáriskolát. 3000 a könyv. Alap Folk és basszus dolgokat megtanulod. Akordozás - t. Utánna meg mindent tabokból.
2010. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a Muszty-Dobay-félét én is ajánlom, nekem is olyan van, csak régi, '80-as évekbeli kiadás
2010. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nem akarsz a könyvre pénzt költeni, akkor könnyebb megoldás, ha a neten keresgélsz. Youtube-on találni nagyon nagyon jó oktatóvideókat, amikben pontosan megmutatják, hogyan kell eljátszani egy adott dalt. Nekem ez nagyon sokat segít a tanulásban.
2010. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Anno mikor én négy éve elkezdtem gitározni, megvettem a gitáriskola című könyvet, ami arra jó volt hogy kb két hét alatt megtanultam akkordozni. Utána is magamtól boldogultam, leginkább youtuberól. Kerestem olyan videókat, amin azt játszották amit meg akartam tanulni, és megpróbáltam leutánozni. Ez így sztem tök jó, nekem sose volt tanárom, én nem is hiányzik. Jól megy egyedül :))

16L

2010. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!