Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem késő gitár tanuláshoz?

Nem késő gitár tanuláshoz?

Figyelt kérdés
13 vagyok és már régóta szeretnék gitározni,de jövőre lenne rá alkalmam.Szerintetek nem késő egy kicsit?mert általában 7-8 évesen szokták kezdeni.
2010. ápr. 8. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Sosem késő :)

Nekem 15 évesen jutott eszembe, hogy hoppá, én gitározni akarok.

Egyáltalán nem vagy kicsúszva az időből, vágj bele !

2010. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Thurston ***** válasza:
Ahhoz, hogy zeneakadémiára járj, és így igazán komoly szinten űzd, késő. De nem szabad, hogy a zenélés lényege ez legyen.
2010. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem késő:D,én tudok egy ürgét,aki 24 évesen tanult meg XD
2010. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok és most akarok egyet! :) én is ettől féltem, de nem :)
2010. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
James Hetfieldnek 14 évesen jutott eszébe, hogy gitározni akar, mégis a Metallica frontembere lett. Sztem semmihez sem késő, akinek nincs tehetsége hozzá az szenvedhet 7-8 éves korától kezdve zeneiskolában, nem fog úgy menni, mint egy tehetségnek...
2010. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:Dkösszii a válaszokat.:)
2010. ápr. 9. 16:43
 7/9 A kérdező kommentje:
zeneakadémiára nem akarok.zenei osztályba járok és nekem az bőven elég volt.Nem akarom életem nagyrészét erre "pazarolni",hogy zeneakadémiára járjak.nem ez az életcélom,csak nem akarok ugy meghalni,hogy semmilyen hangszeren ne játszak,mert a gitárt amugy is szeretem.:)
2010. ápr. 9. 16:45
 8/9 anonim válasza:
38 vagyok 36 évesen kezdtem,igaz már nem tanulok olyan gyorsan mint a tizenévesek de azért megyeget.
2010. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)sok sikert!:D
2010. ápr. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!