Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is jobb lett a...

Szerintetek is jobb lett a zenénk, mint pl halott pénz wellhello stb?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=PvF1TGK8ALc&feature=youtu.be lájk pls,legyen minél több

2016. máj. 8. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztó gagyi. Ahhoz pedig, hogy a fent említett két előadónál jobb zenét csináljon valaki, nem feltétlen kell nagy teljesítmény.
2016. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem lett jobb, sajnálom. Azért ne keseredjetek el, mert a szintet hozzátok. Zeneileg semmi gond nincs vele. Viszont a rap és a szövegek full gagyik. Ugyanúgy, ahogy a fenti két csapatnál is.
2016. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok újra. Eljutottam a végéig. A hangnem váltásért megkapjátok, hogy jobb.
2016. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egy Musiq Soulchild alapra nem nehéz. talán ha saját alap lenne, jobban meg lehetne ítélni. szövegileg olyan semmi különös, 182-ik szerelmes rap. sajnos se flow-ban, se hangi adottságokban nem ugrik ki. a klip meg ilyen családi kamerás, viszont ahhoz nem elég gagyi, hogy trash-nek nevezzem, de a jótól meg ugyanolyan távol áll. az a baj, hogy beleestetek a középszerűség csapdájába, és egy rosszabb, mint szar zenét csinálni, mert így még esély sincs arra, hogy felfigyeljenek rátok
2016. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy csak lájkoljátok az a fontos!!!
2016. máj. 8. 13:50
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
A szöveg semmitmondó, a klip pedig gagyi, az egész produkció szánalmas. Rappelni nem tudtok, nincsen saját stílusotok, de önbizalmatok az bőven. Ez a gyakoris lájkgyűjtés pedig egyszerűen szánalmas. Jelentem is a kérdést.
2016. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A zene igénytelenségétől függetlenül milyen tirpák, ostoba kérdés ez?

Lájkoljon a rák te gyökér...

2016. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nekem mindegy csak lájkoljátok az a fontos!!!"

Nevetséges ahogy a likeokat koldulsz... :D

Tucat név, lopott alap gyenge flow és semmitmondó szöveg...

2016. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

valaki magyarázza már meg hogy ha valaki repp zenét csinál miért csak ezek a témák jöhetnek szoba?

-elhagyott a csajom magam alatt vagyok

-szr az élet, szr minden

-gettoban nőttem fel, de kiszakadtam onnan és most gazdag vagyok

-gettoban nőttem fel, szegény vagyok és drogozok

-az összes nő egy büdös kurv, pénzéhesek, és csak bszni lehet őket.


rohadtul unalams már amit itt müvelnek egyes "repperek". ebből áll a 95%-a.

2016. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mert ezt ki mondta hogy jobb lett? :D álomvilágban éltek kicsit, a kritikát el kell fogadni, és tanulni kell belőle, nem egyből azt mondani hogy csinálj jobbat, meg nem értesz hozzá... Én szerintem pont ti nem értetek hozzá, ilyen zenével meg felfogással sohasem fogtok befutni, mert már a fél ország ilyet csinál. Fogom a fejem az ilyen amatőr sztároktól...
2016. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!