Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Soundstation Yellowstone DN...

A Soundstation Yellowstone DN (26k) tényleg egy szinten áll minőségben az Epiphone AD 100 -al (42k) / AJ 100 (69k)?

Figyelt kérdés

Hangszerdiszkonton olvastam. Ezen a linken:

[link]

Nehezen hihetőnek tartom, valaki világosítson fel, ha kérhetem!

Emellett meg szeretném még tudni, hogy ez a Sounstation gitár otthoni, esetleg tábortűzi zenélgetésekhez jó-e.

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2016. máj. 10. 22:03
 1/1 anonim válasza:

Nézd, ehhez a két típushoz pont nem volt még szerencsém, viszont:


Négy évig zenéltem zenekarban egy Soundstation SG gitárral, semmi gond nem volt vele. Nagyon jó hangja van, tökéletesen hangol, szép, könnyű, kényelmes, imádom. Olyan ötvenezer forint volt újonnan azt hiszem, 2011 nyarán. A mai napig az első számú gitárom. A bandában a szólógitáros srácnak Epiphone SG-je volt, és semmivel nem volt jobb, mint az enyém, csak drágább. Full ugyanúgy szólt a két gitár. Az enyém nekem kissé kényelmesebbnek tűnt, hiszen már nagyon megszoktam. :D


Másik pedig, hogy an egy elektroakusztikus Soundstationom is, egy Ovation kópia. Szintén valamivel negyvenezer forint felett volt az ára újonnan. Szintén nagyon jó hangszer, ezzel is jártam a tábortüzektől, az utcazenélésen át, a koncertekig minden felé, és soha nem volt gond vele.


Szóval, én azt mondom, hogy döntsd el, hogy mennyit szánsz rá, fogd a kezedbe, próbáld ki, és utána dönts. Ha olyan vagy mint én, hogy nem szereted megfizetni a márkát, inkább jó hangszert akarsz, akkor nyugodtan válaszd a kevésbé márkás darabot, ha azt tényleg megfelelőnek érzed kipróbálás után. :)

2016. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!