Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem rég óta van egy fender...

Nem rég óta van egy fender stratocaster squier bullet gitárom. Tudna segíteni valaki vele kapcsolatban? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég óta van egy fender stratocaster squier bullet gitárom és azt szeretném róla tudni, hohy érdemes kicserélni valmat rajta vagy nem? (gondolok itt a hangszedőkre, tremolora) Azt tudom hogy 3x Single-Coil Strat ilyenek a hangszedők ha az segít egy kicsit.

2016. máj. 11. 08:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes cserélned rajta semmit. Ha minőségibb squiert szeretnél, akkor ezt add el, és gyűjtögess egy Standard, vagy egy Classic Vibe szériára!
2016. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyönyörű 24 éves koreai squierem van úgy hogy teszel rá komlett wilkinson tremolót és hangszedőket. Ennél többet felesleges áldozni rá ha jó egyben van a gitár. Bár én a kulcsokat és a húrvezetőt is kicseréltem az idők folyamán fenderre.
2017. ápr. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!