Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez igaz? (Kérdésed túl rövid,...

Ez igaz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy Lana Del Rey valójában nem is Lana Del Rey.Hiszen a "berobbanása" előtt teljesen más stílust

képviselt,állítólag a menedzsere miatt lett ez a stílusa.Szóval ez rá van erőltetve,ez az egész amit képvisel?



2016. máj. 16. 12:45
 1/3 anonim válasza:
Valójában lananak voltak a most ismert es hires albumai elott is albumai amik nem tetszettek annyira a közönségnek. Ezert a nevét is megvaltoztatta lizzy grantrol lana del reyre. Es a stilusan is varrialt egy kicsit bar en azokat a dalokat is szeretem amik a reggebbiek es azokat is amik az ujabbak.
2016. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én valahol olvastam vagy interjút néztem egyszer vele, abban olyan volt, hogy talán édesanyja hallgatta mindig ezt, v édesapja, vagy nem is tudom, de az a lényeg, hogy kifinomult visszafogottabb, régies stílusú számokat akart ő maga énekelni. Ja és a régies az tutira benne volt, szóval szerintem neki tetszik az, amilyet csinál; pl én nem bírnám ki, ha számomra idegesítő dalokat kellene énekelni, szóval tutira szereti. Amúgy az is lehet, hogy a wikin volt írva, már tényleg nem is tudom, de most nem nézem meg. De a régies stílus az tutira benne volt, és én azt neveztem ilyen kifinomult-visszafogottnak. Szóval szerintem szereti. Meg énszerintem is jó ez a stílus, tehát nekem pl tetszik, akkor miért ne tetszhetne másnak is, pláne annak, aki gyártja, v csak énekli.
2016. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Mindig is énekesnő akart lenni, de a karrierje nagyon nehezen indult be. Volt pár albuma a debütáló Born To Die előtt, egyik sem hozott sikert. Lizzy Grant néven nem sikerült neki. Ekkor a menedzere felvetette az ötletet, hogy változtasson nevet/stílust. Változtatott, egyszer egy éjszaka amikor a testvérével volt, valahogy összejött neki(k) ez a név, és annyira megtetszett neki, hogy "felvette". Ekkor a haját is festette, és a "kislányosabb" stílusból, átment nőiesebbe. Mondjuk 2008-ban határozottan kislányos volt, 2010-11 körül már kezdett változni (hajszín, öltözködés minimálisan) és 2012-3 körül már egészen máshogy festett külsőleg. A Born To Die-nak köszönheti a hírnevét. Zeneileg régebben kicsit jazz/blues hangulata volt, de a Born To Die már határozottan indie-pop.
2016. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!