Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet egy Jean Michel...

Gauldoth kérdése:

Mi lehet egy Jean Michel Jarre koncerten?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést maximális tisztelettel teszem fel. Kedvelem a zenéjét (azért nem vagyok rajongó) de nem értem, hogy mi történhet egy ilyen eseményen. Nyilvánvalóan gépi alapú a zenéje. Egy koncertjén ő mit csinál azon kívül, hogy megjelenik ott?

2016. máj. 20. 07:14
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

Youtube-on fent van jónéhány koncertje:

https://www.youtube.com/results?search_query=jean+michel+jar..

2016. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, lehet, hogy az én fejemben van a baj, de továbbra sem értem miért mennék ki rá. A zenéje pont ugyanúgy gépi, és pont ugyanúgy jó, mint lemezről. Tényleg jó, de valahogy ez nagyon nem ugyanúgy koncert nekem, mint mikor egy rock banda lép fel.
2016. máj. 21. 13:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk szó mit szó, helyenként látványos a fényjáték :D
2016. máj. 21. 13:50
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem bármilyen koncertre igaz, hogy minek mennél ki, ha így gondolkodsz. Ott állsz 20-30m-re, előtted ugrálnak, alig látsz valamit, akkor is kb azt, hogy ott a színpadon valaki ugrál vagy valami. És mégis, élőben más a hangulat. Persze nem biztos, hogy tizen-huszonezer forintot megér egy jegy (nem tudom mennyi lesz a JMJ koncertre), de ha valaki rajongó, akkor talán mégis.
2016. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Értem a kérdésed, de az összes DJ koncertje is erről szól például.

Jarre koncertjeit hatalmas látvány kíséri és attól, hogy akár nem élő a zene, az élmény élő és utánozhatatlan. Mondhatni euforikus annak, aki kedveli a zenéjét.

Azért nem érted, mert nem kedveled a zenéjét. A zene akusztikája teljesen más egy hatalmas területen mint egy lakásban, vagy fejhallgatón.

Talán ha ezt meghallgatod, megérted miről beszélek:

https://www.youtube.com/watch?v=JTeAgoeDocI

2021. jún. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Így van! Ráadásul Jarre zenéje pont olyan, amivel nagyon jó lehet vizuális élményeket kifejezni fejben és valóságban egyaránt!

Aki átél egy Jarre koncertet, még lehet ,hogy meg is tetszik a zenéje! :)

2022. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!