Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek?

Milyen gitárt vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Eddig 1 éve gitározom elektromoson, most szeretnék elkezdeni akusztikuson is, de hozzájuk sajnos alig értek valamit..Kezdőnek tartom magam, de már nagyon gyorsan tanulok, a kezeim is hozzászoktak már, tehát azért az alapokat tudom.

Idővel szeretnék majd koncertezni is vele, akusztikus zenekarban, de egyelőre csak hobbiból, ismerősök előtt. :)

Sokan mondták, hogy 70ezer alatt nem kapok jó gitárt, mások, meg hogy 30 ezerért már kapok.

Nyilván még nem próbáltam drágább gitárokat, így nem tudom, mennyire feltűnő a különbség a kettő közt.Használtat nem szeretnék venni.

Egyébként lány vagyok, 173 cm(ezt azért írom, mert a méretekkel sem vagyok tisztában teljesen).

El fogok menni hangszerboltba, de nem akarom, hogy esetleg rábeszéljenek valamire, ami nem lesz megfelelő a későbbeikben.Köszi a válaszokat :)



2016. máj. 22. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha újan vásárolsz már buktál 30-40%-ot.
2016. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp újat szeretnék, egy használtnál azért szerintem elég sok mindenre oda kell figyelni..és mivel nem értek hozzá annyira, át is verhetnek.
2016. máj. 22. 12:34
 3/4 Waff ***** válasza:
Akusztikus fémhúrost vagy nylon húrost szeretnél? Nem mindegy...egyébként én is most készülök venni egy westernt (fémhúrost). Sokat utána olvastam,érdeklődtem,és én a Cort Earth 70 gitár mellett döntöttem,ez 53 ezer ft. jelenleg. Ha gondolod keress rá...
2016. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehetőleg ne legyen darabokra törve és legyen rajta húr
2016. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!