Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektronikus zene készítését...

Elektronikus zene készítését kollégiumban hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Kedvenc hobbim a zenekészítés, de jövő évtől kollégiumban fogok lakni. Gondolom, a szomszédaim / szobatársaim nem szívesen hallgatják végig hangosan egy zene készülését, tehát valahogy meg kell oldanom, hogy ne mindenki azt hallgassa, de én mégis tudjam tovább csinálni. Gondolkodtam a szoba leszigetelésén vagy egy kis garázs, pince bérlésén, de először valami olcsóbb megoldás kellene. Fejhallgatón gondolkodom. Milyet ajánlotok? Volt már tapasztalatotok ilyesmivel? Társasházban pl mennyire hallatszik át a szomszédba a zene?


Előre is köszönöm a válaszokat, tanácsokat.



2016. máj. 28. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
fejhallgató tökéletes én is jobban szeretem mint a 200 wattos hangrendszert bömböltetni,jobban kiemeli a dolgokat is szóval előnyösebb is ehhez
2016. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

40Wos kis hangfalaim vannak (M-Audio), amiket pár hete szereztem be. Szerintem nem lennének túl hangosak.


Ha már fejhallgató, milyet ajánlanál?

2016. máj. 29. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
mennyi a max rászánt összeg?
2016. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valami értelmes árat szeretnék, 30 000 körül. A lényeg, hogy minőségi legyen és azt halljam amit készítek
2016. máj. 30. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
a panasonic htf 600-at ajánlom ilyenem van és nagyon jó,tiszta és kiváló hangzás,ami még jó az például audotechnika,az ath-m30 asszem 26 körül van,vagy használt akg pl k240,k272 vagy egy olcsóbb a k44 állítólag ezek jók nekem csak az elsővel van tapasztalatom,1,5 éve nyúzom és még mindig tökéletes és a minőséghez képest olcsó
2016. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!