Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Britney Spears nek nincs...

Britney Spears nek nincs kedve énekelni vagy csak simán nincs hangja, hogy mindíg playbackel?

Figyelt kérdés

Nem akarok evvel megsérteni semmilyen britney fant, mert igazság szerint nem is ismerem, nem is tudtam, hogy azok a számok amik szolnak a rádióban vagy hallottam már valahol, hogy azokat britney énekelte!

Britney-t amúgy ismerem meg ismertem is régebben de úgy soha nem foglalkoztam vele, most viszont valahogy találgattam róla live videókat gondoltam megnézem, megnéztem tőle kb vagy 30 live fellépést és énnekem az esett le mintha egyik sem lett volna élő, mind studió felvétel volt szerintem!

Amúgy most nem azt mondom, hogy ellenemre van az ilyen, mert még a legjobb énekesekkel is megesik néha az ilyen, viszont én régebben hallottam 1-2 embertől amikor még Britney a fénykorában volt, hogy szinte nem volt soha 1 élő fellépése sem ezt azért nem gondoltam, volna de akkor nem is érdekelt úgyhogy utánna sem néztem!


Amúgy lehet, hogy csak én hallottam, rosszúl de szerintem amit láttam ról videókat elég sokat megnéztem tőle, és nekem az esett, le hogy mind playback ről ment, én nem értem, hogy az embereknek ez akkoriba nem esett le, hogy valójában nem is énekel, vagy csak senkit nem érdekelt, mert ha ránézek a szájra nem is egyszerre ment, szinte minden videóban elvan csúszva?



2016. jún. 1. 11:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Most belinkelhetném ide a videókat, de az a baj, hogy mobilon vagyon és így nem jelenik meg a link!
2016. jún. 1. 11:38
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűeleg nincs elég hangja ahhoz, hogy egyszerre énekeljen és csinálja a vonaglást, meg a showt...nem tud egyszerre énekelni, és ugrálni. Ennyi.
2016. jún. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen igen, ezt a nem tud egyszerre énekelni én ugrálni dolog az oké, meg ezt mr hallottam felőle egy jó párszor, amúgy van olyan aki tud playback elni én csak nehezen lehet észrevenni, de britney nél nagyon könnyen mivel, igaz ha valaki úgy rázná magát valóban nem tudna olyan tisztán énekelni ez eddig oké nyomós indok!

De a tánc tudását azt már hallottuk tőle kiváncsi lennénk most már arra is, hogy pl. énekelni, aut hogyan tudna mert azt mondták, hogy nem nagyon volt még neki élő fellépése!

Azért kiváncsi lennénk mit produkálna egy olyan műsorba mint plaz a Jimmy Fallonos ahol énekeseket kell utánozni a hangjával amiben már Christina Aguilera is szerepelt vagy az a kocsis most nem tudom pontosan mi a neve azt hiszem car pool caraoke

2016. jún. 2. 11:47
 4/6 A kérdező kommentje:

"Valószínűeleg nincs elég hangja ahhoz, hogy egyszerre énekeljen és csinálja a vonaglást, meg a showt...nem tud egyszerre énekelni, és ugrálni. Ennyi."


Ez addig oké rendben is van, és ugyan ezt jól is csinálja, de ő nem táncosnő, hogy annyira indok legyen neki, hogy azt mondja, hogy bocsi, most inkább táncolok mind énekelek, és akkor ugye playback, amúgy még playbacekelni sem nagyon tud mert nagyon, nagyon látszik, hogy azt nem ő énekelte, mert ha playbackel akkor legyen már legalább hihető, de az hogy 100 km/h sebességgel rázza a haját 360 fokban úgy lehetetlen, hogy olyan tiszta hang jöjjön ki mint amit ugye hallunk!

Na meg most tegyük fel mit csinálna, mondjuk, akkor, ha pl valaki azt mondaná, neki, hogy na jó azt már láttunk, hogyan tudsz táncolni, na meg szaltózni stb.. most légyszíves mutasd meg a hangodat is, valószínű benne sem lenne, mert ha tényleg ilyen rossz akkor még azt sem vállalná el playback nélkül!


Amúgy nagyon könnyű lenne lebuktatni Amerikában vannak azok a műsorok, hogy Wheel of musical impressions amiben Demi Lovato, Christina aguilera, vagy Ariana Grande volt lehet, hogy Christinan kívül a másik kettőnek nincs annyi tehetsége én nem tudom, és azt is tudom, hogy bár jó, hangjuk van nem lehet őket egy lapon említeni, britney-vel de legalább a hangjuk jó ami pont fő célpont mert hát elvileg énekesek!

Vagy van a másik ilyen műsor, ahol szintén saját hagjukon kell énekelniük, a carpool karaoke amiben volt már Gwen Stefani, Adele, Jennifer Lopet stb. stb.... britney Amúgy is pop hercegnő elég régóta fenn van már azért, hogy legalább szerepelhetne egy ilyen műsorban, de a válasz egyszerű vagy tudják az igazságot, és meg sem hívják, vagy pedig ha meg is hívják valószínű visszautasítja!


Egyébként régebben viccelődtek avval, hogy ha pl valaki jól énekelt, vagy Britney-t utánozta akkor rámondták azt, hogy "Britney ennyit nem énekelt élőben mint te"

ezt akkor nem tudtam pontosan mire mondták mert bár ismertem Britney-t de soha nem foglalkoztam vele, a számait is csak a rádióból hallottam!


Egyébként ez a videó még nagyon érdekes az egyértelmű, hogy itt is playbackeel, bár ezt döntse el mindenki maga: [link] itt épp a womanizert énekli az x faktorban és ami igazán lényeges a videóból vagy inkább érdekes, az az, hogy ha jobban megnézitek, hogy a britney fejére rögzített mikrofon amiibe elvileg énekelnie kellett volna az nem is működött ugyan is a végén 4:45-nél amikor vége a számnak és oda megy hozzá a műsorvezető és kérdez tőle valamit, a műsorvezető oda tartja britney hez a saját mikrofonját, de akkor a fejére rögzített mikrofon az csak dísz volt, és különben is, egy olyan kicsi mikrofon szerintem

2016. jún. 3. 18:19
 5/6 anonim válasza:
100%
Eleinte playck nélkül koncertezett de az elvárás a több tánc volt. Nem egy koncertet hanem egy show-t vártak tőle. Ezután volt pár próbálkozás a fél playbeck fél live fellépésekre de a végeredmény nem az lett ami az elvárás volt. Ezért mára 1-2 szám kivételével végig playback van. Ennek ellenére igenis vam hangja erről rendgeteg videót találni. Sokan bántják emiatt de megnézel akárhány énekest pl beyonce akinek fantasztikus hangja ha britneyhez hasonló ugrálós koreográfiát táncol a produkció nagyrésze neki is playbeck amit meg élőben énekel annak is a nagyrésze csúszkál. Vicces mikor pls egy sztárban sztár kaliber músor minősíti ahol a "sztárok" külön sem tudnak se táncolni se énekelni. :D
2016. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Eleinte még sokat énekelt élőben (1999-2000) körül, majd egyre többet vártak el tőle a tánc terén... A hangja meg sokat romlott, mivel erőltették tőle a tipikus "baby" hangot, majd erre rátett az is, hogy dohányzott. 2011-ben ismét fél playback show-t csinált, én voltam Budapesten, a koncert felét élőben nyomta (nem volt rossz hangja).
2016. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!