Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok ehhez a számhoz?...

Mit szóltok ehhez a számhoz? Értitek a lényegét?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=S_9oMCHfiOI

2-3 válasz után én is elmondom a véleményem.


2010. ápr. 11. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy jó gagyi.
2010. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szar
2010. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sem a legjobb, de én arra gondoltam, hogy tényleg vannak olyan lányok akik 13 évesen hagy ne mondjam már mit csinálnak meg hetente 20 pár cipő kell nekik, meg este 10kor még ciki nekik hazamenni... Én is 13 vagyok de az ilyen lányokat nagyon megvetem... Gondoltam más is rájön erre de úgy látom csak annyit tudnak írni hogy szar...
2010. ápr. 11. 16:07
 4/6 anonim válasza:
Az egész szám egy cinizmus-fröccs. A szövegből érezhető, hogy a készítők inkább gúnyolják ezeket a "lányokat". És valljuk be igazuk van, ez gusztustalan.
2010. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól lefestik a mai tinik tömkelegét.
2010. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
AZ a véleményem, hogy pont az olyan lányokról szól akiiket 12 éves létemre ki nem állhatok. Komolyan, undorító.. És az osztályom nagy része ilyen lányokból áll. o.O"
2010. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!