Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan kéne...

Hát.Csak.Egy.Lány kérdése:

Szerintetek hogyan kéne fogyni? Kicsit hülyén fogalmaztam de a lényeget remélem értitek.165cm és kereken 60kg. szerintem kicsit sok. De már járok sportra. Heti 3edzés. De sztm még mellette lehetne vami más. De nem tudom h mi.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Olvass utána ezen az oldalon...RENGETEG ilyen kérdés, RENGETEG válasszal.
2010. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Kb én is ennyi voltam tavaly és most 166 cm és 49 kg vagyok. Én úgy fogytam le, hogy elöször a vacsorákat kezdtem elhagyni. Elöször egy héten 3 szor hagytam ki majd így fokozatosan. Most már nem is szoktam vacsorázni. Az étel mennyiségét elöször a 3/4-ére és így elég hamar lefogytam kb 4 kilót kb 2-3 honap allat. Aztán az eredeti étel mennyiségét a felére csökkentetem és mivel ilyenkor tavaly nyár volt sokat voltam lent a haverokkal és nem tul sokat ettem. Szeptemberre 53 kg lettem így. Én mondjuk nem sportolok semmit csak magamtol tornázok de azis inkább a hajlékonyságom növelése (pl.: kézenállás, cigánykerék, spárga)és csak akkor ha kedvem van hozzá. És most is tartom azt hogy naponta álltalában ebédelek és eszek egy kis nasit. És még azt tanácsolom tüz ki egy célt hány kiló szeretnél lenni, de ne túl nagy célt pl 5 kg ha ez meg van akkor ha még nem vagy elégedet vidd lejebb a kitüzött célt de szerintem ne kezdj rögtön fogyozni azaz tarsd meg az elért súlyod és ha megvan akkor ígyekez elérni a következő célod. sok sikert hozzá!
2010. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi..am én is szoktam otthon kézen állni vagy kézen menni meg cigánykerekezi..de a spárga még nem nagyon jön össze..:P

Am köszi..hát én már annak is örülök h ha 56kg lennék..hát alapból én nem iis szoktam vacsorázni mondjuk.

2010. júl. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!