Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 21 évesen késő elkezdeni...

21 évesen késő elkezdeni hangszeren játszani? Cselló, zongora és a hárfa tetszik.

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 10:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Semmi zenei előképzettségem nincs. Így érdemes lenne valamelyiknek nekikezdeni a három közül?
2016. jún. 11. 10:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármelyiknek.

Hidd el, soha sem késő.

Az tény, hogy fiatalon sokkal könnyebben tanul az ember, de egyedül akkor vagy nagy hátrányban, ha olyan komoly szintre szeretnél eljutni. Ha csak hobbyszinten zenélnél, akkor nemkéstél le semmiről.Tippem szerint ezek közül talán a zongorával járnál legjobban, mert billentyűs hangszerként azon nemolyan nehéz az elején értékelhető szintet elérni, mint egy vonóson (cselló).

2016. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem késő! :)
2016. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hol kezdjem? Zeneiskolához már öreg vagyok
2016. júl. 3. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Magántanár. De hobbiszintet érhetsz el maximum.
2016. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz, bármilyen szintet elérhetsz, ne keseredj el. Ez csupán biológia. 21 évesen kezdőként is elérhetsz profi szintet.
2017. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már nem aktuális, de hát ha valakinek segít :)

Sosem késő elkezdeni, ismerek 80+ nénit aki elkezdett citerázni, baromi jól megy neki, mindig mondja hogy Ő még nem halhat meg, hát menni kell koncertezni :D

Én 16 évesen kezdtem el fuvolázni és nagyon örülök neki.

Még azzal se értek egyet hogy nem versenyképes, ha van hozzá tehetséged szerintem később tudsz vele foglalkozni, ha nem is feltétlen egy elsőtag vagy a zenekarban.

És ne azt vedd számításba, hogy melyik a legkönnyebb, hanem hogy melyiket szereted a legjobban, a szereteted fogja meghatározni mennyire lesz hozzá lelkesedésed.

2018. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!