Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanulhatnék meg könnyeb...

Hogyan tanulhatnék meg könnyebben elektromos gitáron játszani?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni elektromos gitáron játszani. Barátaim azt javasolták, hogy nehéz azzal kezdeni, előbb akusztikus gitáron tanuljam meg az akkordokat. Lehet, hogy könnyebb lenne, szereznék tapasztalatot és tudnék játszani akusztikuson is. Gyorsabban meg lehet tanulni elektromoson, mintha megtanulom az akkordokat akusztikuson, illetve ha lassabb akusztikuson gyakorolni, megéri- e időt belefektetni?

2016. jún. 13. 18:01
 1/8 Mojjo ***** válasza:
A barátaid szerint elektromos gitáron nem lehet akkordozni, vagy mi? :) Ugyanúgy megtanulhatod az összes akkordot elektromoson is.
2016. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy akusztikuson könnyebb, de én nem tudom, mert még nem gitároztam. :)
2016. jún. 14. 06:03
 3/8 Waff ***** válasza:
Az elektromos gitárnak a legvékonyabb a nyaka,ebből a szempontból inkább azon könnyebb akkordozni... De az akusztikus tényleg praktikusabb egy kezdőnek. Ha ezer százalékik biztos vagy benne hogy neked elektromos kell akkor kezd azzal egyből,ha bizonytalan vagy még akkor én is az akusztikust ajánlom.
2016. jún. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Marad az elektromos ☺
2016. jún. 14. 20:56
 5/8 anonim válasza:
Ha későbbi terveid a rock/blues/rock n roll/ metal stb felé irányulnak és elég elszánt vagy, akkor hanyagolható az akusztikus. Szerintem. De viszont ha egy este társaságban vagy akkor kib..ott jó hangulatot tudsz csapni akusztikussal.
2016. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha előbb megtanulok elektromoson, utána is el lehet kezdeni akusztikuson?
2016. jún. 16. 13:56
 7/8 anonim válasza:
Persze.
2016. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyan azt kell csinálni elektromos gitáron mint akusztikuson csak másabb lesz mert az egyik vastag a másik meg nem. Pl akkordozásra gondolok itt.
2016. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!