Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen olcsóbb árkategóriás...

Miklos07 kérdése:

Milyen olcsóbb árkategóriás gitárral tudom a "klasszikus" Slash-féle Gibson Les Paul hangzást produkálni, ha nem tudom megfizetni az eredeti Gibsont?

Figyelt kérdés
Cort? Epiphone? Kínai replika? Ibanez? Aria? Konkrét típusokat kérnék, és olyanoktól, akiknek már van több évtizedes zenész gyakorlata.

2016. jún. 15. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Vintage V100
2016. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első jól mondja.

Vintage V100, van egy kifejezetten Slash-es modell is belőle. Az az áráért egy igen jó gitár, komolyan elgondolkodtam, hogy veszek egyet, miután kipróbáltam, pedig nagyon Strat-párti vagyok.

Azt azért hozzátenném, hogy az erősítő is van olyan fontos a hangzásában mint a gitár, elég sok kisebb teljesítményű (és megfizethető) csöves erősítő van, ami tudja hozni azt a Marshallos hangzásvilágot.

2016. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hasznos és pontos válaszokat kaptam. Köszönöm mindkét kommentet!!!
2016. jún. 16. 09:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Kamaszkorom óta Blackomre-mániás vagyok, tehát én is Fender Stratocaster párti vagyok. De mindenki előbb-utóbb beismeri, hogy a Gibson Les Paul egy valós legenda. Esteleg kaphatnék konkrét eligazítást, hogy a Vintage melyik típusát válasszam a "Slash-es" hangzás érdekében?
2016. jún. 16. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egy v100-asom van. Nagyon remek gitár, ezért a pénzért. Bár azért azt el kell mondani, hogy a hangzáshoz az effekt és az erősítő is sokat hozzá tud tenni.
2016. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IcecreamPanda! válasza:
Szerintem érdemes lenne befektetni egy olyan erősítőbe, amit össze lehet kötni számítógéppel, mert akkor számítógépen pontosan be lehet állítani azt a hanzást, amit szeretnél. Persze fontos a jó gitár, ezt csak azután érdemes megtenni, miután megvan az alkalmas hangszer. Én tapasztalatból mondom, elnézést az offért.
2016. dec. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!