Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerikai, feliratos filmeket...

Amerikai, feliratos filmeket hol találok?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak szinkronosan vannak fent, de én eredeti nyelven akarom nézni, a felirat meg kell, mert így állítólag lehet gyakorolni. Értelemszerüen tudom, hogy a legújabb filmekhez még valószínüleg nincs szinkron, de én a régebbieket akarom nézni. Klasszikusokat.

2016. máj. 4. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Tele van a youtube és hasonló oldalak ilyen filmekkel, cksa rájuk kell keresni, hogy "full movie subtitles" és hasonlók - de akár le is szedheted mondjuk clipconverterrel és utána töltessz le hozzá feliratot. Amit még megtehetsz, hogy előfizetsz valamilyen olyan lehetőségre, mint mondjuk a netflix.

Vagy marad az eredeti DVD vásárlás, vagy a letöltés

2016. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Torrent.
2016. máj. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

YouTube? Ott nagyon kevés film van mert a szerzők leszedetik

Torrent vagy nézd online

Utóbbi az jobb

2016. máj. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 06:07


Ha atöbb száz nagyon kevés, akkor "nagyon kevés van youtube-on". Csak magyar szinkronnal több van, mint száz.

Nézz körül, mielőtt azt álíltod, kevés van.

2016. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Feliratot tudom, hogy kell letölteni és filmet is, és a torrentet is tudom használni, csak elfelejtettem odaírni, hogy online szeretném nézni, mert pont addig akarok filmet nézni tabletről, amíg nem én használom a gépet.

Körülnézek YouTube-on de nem fűzök hozzá sok reményt, jó filmekből kevés van ott. Inkább noname vagy kevés bevételt hozott filmekből található ott több.

2016. máj. 5. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!