Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes lenne akusztikus...

Érdemes lenne akusztikus gitárt vennem, hogy újra megpróbáljam a dolgot?

Figyelt kérdés
Nos, pár éve gitárt kaptam, azt mondták akusztikus (nejlonhúros), én meg nem értek hozzá, így azzal akartam megtanulni gitározni, de nem ment csak kínlódtam, és most jöttem rá, hogy azért nem mert az egy spanyol gitár volt, bazi széles nyakkal, alig tudtam lefogni, vagy egyáltalán le sem tudtam. Próbáljam meg normális gitárral újra? Vagy ha a spanyollal nem ment akkor hiába minden?
2016. jún. 16. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A spanyol gitár is normális gitár, ráadásul pont a kényelmesebbek közül való.
2016. jún. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Waff ***** válasza:
A gitározashoz türelem kell. Nem igazán függ attól hogy spanyol vagy western vagy akár elektromos gitáron próbálkozol. Ha nem volt türelmed,kitartásod nylon húros (spanyol) gitáron,akkor nem lesz a fémhúroson sem.
2016. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet. De azért lett elegem, mert nem tudtam lefogni akkordokat. Néhány egyszerűbbet csak. A többit nem értem el egyáltalán, mert ugye széles a nyaka a spanyol gitárnak. Én meg lány vagyok, kisebb kézzel... Sokáig próbálkoztam amúgy vele, de sehogy nem ment. Nekem nem tűnt kényelmes gitárnak, mivel a spanyol gitárt alapból nem fektetve kéne fogni ahogy látom. Több gond van vele mint normális gitárral az biztos.
2016. jún. 17. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Semelyik gitárt nem fektetve kell fogni.
2016. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem soha a klasszikus gitár nyakát, mindet kényelmetlennek találtam. Aztán a kezembe akadt egy 150.000 forintos darab, és valami álom volt rajta játszani. Ez van:(
2016. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Waff ***** válasza:
Kérdező....mit értesz "normális gitár" alatt?
2016. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Próbáld
2016. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!