Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szintetizátort vegyek?

Milyen szintetizátort vegyek?

Figyelt kérdés

2 éve tanulok szintetitátorozni, eddig egy Yamaha PSR-F50-em volt, de most szeretnék egy újat venni. Max ár 180.000-200.000 Ft lenne. Kérdésem az, hogy melyik szintetizátor tudja a legtöbbet nyújtani ebben az árkategótiában? Nézegettem a Yamaha PSR-E453-at, arról mi a véleményetek? Vagy a PSR-EW400?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 20. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül az EW400-as, de az se kerül 180 ezerbe.
2016. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elöbb tudni kellene hogy mi az ami neked fontos lenne,

mit tudjon mit nyútjson az új szinti? Felesleges szerintem

sokat költeni csak azért hogy Pl: stílus szerkesztö rész legyen benne, de neked az nem elsödleges dolog! Egyébként

egy PSR f50 után, ami nagyon kezdö szinti, elég nagy ugrást

jelent bár mi más még 100 ezer alatt is !

2016. jún. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé kezdő szinti, ezért szeretnék újat venni, amely valamivel többet tud. 200 ezer csak a max. keret, jóval ezalatt is vennék szintit. Sőt jobb is volna jóval ezalatt venni. Olyan kellene, amivel otthon lehetne zenélni, tehát nem kell túl profi sem.
2016. jún. 21. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a PSR E353 már nagy előrelépés lenne. Billentésérzékeny, lehet benne hangszíneket keverni, stb... de még nem olyan megfizethetetlenül drága.
2016. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!