Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az hogy olyan sok...

Miért van az hogy olyan sok heavy metal zenekar svéd?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 11:55
 1/3 Thurston ***** válasza:

Szerintem a svédekre pont hogy totál nem jellemző a heavy metál. Baromi sok ott viszont a death, black, és doom metál banda. Ennek valószínüleg az az oka, hogy elég hideg van náluk, no meg több ideig van sötét. Az egész mondaviláguk sokkal sötétebb és zordabb, mint más népeké.


Az meg azért van, hogy a legtöbb zenekaruk viszonylag nagyobb ismertségre is szert tesz,mert nálunk nagyon fontos szerepe van a zenének. Tehát a fiatal zenészek egy csomó állami támogatást kapnak, meg ilyesmi. Így ritka tehetséges zenészek kerülnek ki közülük. Ha fel kéne sorolnom, hogy szerintem kik a legtehetségesebb, legötletesebb és legeredetibb zenészek, szerintem csak skancináv arcok jutnának eszembe.

2010. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott van az igazi feeling. Táj, időjárás, stb.
2010. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek az északiak nagyon nagy metalosok. Svédek, norvégok, finnek, ezek nagyon tudnak. Az okokat pedig már leírták előttem.
2018. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!