Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sziget fesztiválra jegyet...

Sziget fesztiválra jegyet hogyan lehet venni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy most hülyének néztek, de nem igazán értek a netes dolgokhoz, de én meg csak neten keresztül tudnám megvenni mert nem élek Magyarországon. Az a kérdés valójában, hogy hogyan történik a jegy megvétele, illetve milyen kártya kell hozzá? És ki kell nyomtatni, vagy hogy? Valaki aki esetleg ott rendelt, le tudná írni mindazt, amit tudnom kell róla? :/ ne haragudjatok a hülye kérésért, de tényleg nem tudom hogyan kell. Előre köszönöm annak, aki visszaír, és nem gorombán :D

2016. jún. 22. 23:19
 1/5 Papi Gonzales ***** válasza:
sziget.hu
2016. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sziget.hu oldalon tudod megvásárolni. A kasszánál ki lesznek írva a vásárlási lehetőségek, azok közül majd válogatsz, ja és követed az utasításokat. Emailben fogsz kapni egy vouchert, ezt kinyomtatod vagy felrakod a telefonodra, és ezt viszed el a fesztiválra, ahol beolvassák a kódot rajta, és megkapod a karszalagod.
2016. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :) Esetleg azt valaki tudja, hogy a jegyek elfogynak-e? Látom, hogy az oldalon írja, hogy a 7 napra szóló jegyek 95%-a betelt, és jó lenne megvenni mihamarabb, de nem tudom, ez vonatkozik arra is, ha csak egy napra mennék? Arra is limitált a létszám?
2016. jún. 25. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:
A napijegyek is elfogyhatnak, igen. Van egy keretszám, amit nem léphetnek túl, mert túl sokan lennének a fesztiválon, ami ugye problémákat okozhat. Úgyhogy ha van egy előadó amit nagyon látni szeretnél, akkor minél hamarabb vedd meg a napijegyed.
2016. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Meglett a jegy! :D
2016. jún. 29. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!