Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik hangszedőpárost szereti...

Melyik hangszedőpárost szeretitek jobban és miért?

Figyelt kérdés
HH vs HSS

2016. jún. 23. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a HH-t preferálom mivel agresszívabb lehangolt zenéket játszok nagyrészt és ahoz jobban illik az az elrendezés.

De a maga nemében a másik is jó ha lazább stílusban nyomul az ember :D

2016. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
H
2016. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SSS
2016. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HSS, vagy HS.

Szerintem nem kell magyarázni, miért.

Stratomban és Telémben is single méretű humbucker van a hídnál, a nyaknál (és a Stratonál középen is) single coil. Főleg régebbi pszichedelukus/bluesos rockzenéket, valamint indie/alternatív rockot szoktam játszani, ezt a spektrumot elég jól lefedik ezek a szedök. Ilyen Deep Purple/Led Zep/ZZ Top és társaihoz jó harapós hídi hanzás is megvan, meg a tipikus nyaki Fender is, ami a nagy kedvencem. Metálkodni csak nagy ritkán szoktam egy-egy dal erejéig, ezért nálam az, hogy high gain-nél hogy szól, annyira nem szempont.

2016. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a HSS-t, a humbuckerrel lehet rockos témákat tolni, a két single meg hozza a kedvenc csilingelős strato-hangzásomat.
2016. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!