Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a No Devotio...

Mi a véleményetek a No Devotion zenekarról?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy rossz, de szerintem nyomába sem ér a Lostprophets-nek.

Leginkább a Keane-re emlékeztet a zenéjük (főleg a Perfect Symmetry albumra).

Teljesen más lett a stílus, első lemeznek elmegy, de hiába maradt meg az összes többi tag, és a nevükkel is hangsúlyozzák, hogy nincs önfeláldozás/rajongás, sajnos a régi, jó zenekarból sem maradt semmi.

Végighallgattam a lemezüket, de arra jutottam, jobb lett volna ha megmaradtak volna úgy, ahogy voltak és kerestek volna egy új énekest Watkins helyett.

Másrészt az új énekesnek is vannak elég zűrös ügyei, nem tudom mennyire lesz hosszú életű ez a felállás.



#no devotion
2016. jún. 27. 02:17
 1/2 anonim válasza:
Én inkább metalt szoktam hallgatni, nekem a Lostprophets is erőtlen kicsit, de ez... meghallgattam egy pár számukat a kedvedért, de nem, egyáltalán nem jön be.
2016. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én sokféle zenét hallgatok soft rocktól black metalig, szóval nem elvárás, de nem is hátrány hogy mennyire kemény, ha tetszik.

A Lostprophets stílusára szerintem nehéz ráhúzni egy skatulyát, mert van abban minden. Mondjuk én inkább a metálhoz sorolom, talán az alternatív metál fedi le leginkább, bár kicsit minden lemezük más.


Az első olyan Limp Bizkit-es kicsit rap-es, nu metalos, a Start Something inkább punk, a Liberation Transmission emo, az utolsó kettőben meg aztán tényleg minden van, talán modern rocknak mondanám összességében.


A Keane-t is szeretem, az Oasis is nagy kedvenc, egyik sem kemény, és különleges a hangzásuk, de a No Devotion nem igazán jött be nekem.

2016. jún. 29. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!