Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Varg Vikernesről mi a vélemény...

Varg Vikernesről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha lehet, hosszabban kifejtve!

2016. jún. 28. 22:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

Mi lehetne? Jó zenét csinál, de kattant. Ennyi, nincs mit ezen kifejteni. Miért érdekel amúgy másnak a véleménye egy harmadik személyről? Gondoljon mindenki, amit akar. A művészek nagyrésze bolond, nincs is ezzel semmi baj.

Elücsörgött a börtönben, oszthatta az észt, de a zenéje mindig is tetszeni fog, bármi is jár a fejében.

2016. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
Potolhatatlan muemlekeket gyujtott fel, a szememben az emberiseg hulladeka. Es meg a metalt is lejaratja vele.
2016. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%
Euronymus gyilkosa. Csinálhat tőlem akármilyen zenét akkor is egy gyilkos marad.
2016. jún. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt remélem azért tudod, hogy ha nem öli meg Euronymust, ő végzett volna Varggal...
2016. jún. 29. 09:04
 5/25 anonim ***** válasza:
42%
Nos Varg vallási nézete az ősi európai valláshoz köthető amit az itt élő népek folytattak,a magyarok is pogányok voltak István királyig és Varg úgy véli a kereszténység tönkre tette ezt az ősi vallást amit vall,az hogy templomokat gyújtott az ő baja mert engem aztán nem érdekel,még mindig jobb mint amikor az iá robbantgat és a vallás miatt kinyír több 100-1000 embereket.Euronymous egy betegelméjű őrült volt Varg elment hozzá éjszaka euronymous leakarta őt szúrni de valahogy Varg átszúrta a koponyáját meg még kb 25 ször belészúrt,végülis önvédelem lett volna ha 1-szer szúrja meg ,ez kicsit túlzás volt azért.A dolog jó oldalát nézve a börtönben edzett,a nézeteiről,változásáról írt és burzum albumokat vett fel.És most teljesen jól él,ellátja magát minden gond nélkül mert tanyán lakik (pedig majdnem milliárd forintnyi kárt okozott) a számlákat elégette,családja van,megosztja a bölcsességeit.Én becsülöm őt mert csinált is valamit,ő általa lendült fel a black metál népszerűsége is
2016. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

3-as vagyok.

Igen tudom hogy "önvédelem" volt (amint írták ahoz elég lett volna 1 késszúrás is). Kedvelem Euronymus munkásságát így reggel kicsit túlreagáltam. Varg is jó zenét csinál de egy ilyen ember mint Euronymus legalábbis számomra nagy veszteség. Nélküle nem lett volna Mayhem se Helvete. Euronymus még sokat alkothatott volna a Mayhem tagjaként. Csak ez ami zavar ezzel kapcsolatban. Ki tudja milyen remek albumok születhettek volna még.

2016. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
1-es vagyok. Hadd jegyezzem meg, hogy Lord Byron is meggyilkolt pár embert, mégis benne van az irodalom érettségiben. Nagy Lajos is egy elmehebárodott volt, mégis szobra van a hősök terén. Tehát vannak nála nagyobbra becsült őrültek a Földön jópáran.
2016. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Tom Benko ***** válasza:
57%

Egy műemlékromboló gyilkos, erősen antipatikus, neonáci eszmeiséggel - mint ember, számomra ellenszenves.

Mély, filozofikus zenei alkotásokat hozott létre, komoly tevékenységet végzett - mint művész, nagyszerű.

2016. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

A templomgyújtogatásokat nem vállalta magára. Amúgy az egy funkcionáló templom volt tudtommal, tehát műemléknek nem lehetne nevezni.


Neonácinak se nevezném, ő magát ősi európainak tartja, ugyanúgy megveti a kereszténységet, mint a judaizmust meg a többi szart. Ma már mindenki náci, aki nem liberális? Komolyan? Mi európaiak, be kell fogadnunk minden szar kultúrát, viszont minket tűzzel-vassal elüldöznek mindenhonnan? A kereszténység el fog tűnni a Közel-Keletről, de aki Európában nem támogatja ezt a szar multikultit, az már egy náci?

2016. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Tom Benko ***** válasza:
62%
Eszemiségét tekintve sajnos a nácik közé sorolható leginkább.
2016. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!