Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehetnék énekes?

Hogy lehetnék énekes?

Figyelt kérdés
Sziasztok!😊 13 eves vagyok...regi álmom hogy énekes legyek...a suliba énekkarra is járok és nagyon szeretek énekelni..es inkabb pop zeneket...gobdolkodtam hogy feltöltöm egy videot a youtube-ra es bízom a szerencsere ezt az egeszet denem tudom hogy milyen lenne...szoval ebben kérném a segítségeteket!😊 normalis válaszokat légyszi!😉

2016. jún. 30. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Kaptál már szólót? Ha nem akkor inkabb gyakorolj még . Ha kiválasztanak szólósnak lesz hírneved a suliban is. (Nálunk így ment...én kisvárosban nőttem fel énekkaros voltam hetente és rendezvényeken léptünk fel majd szìnjátszós lettem. De ott hagytam.)

Felesleges feltöltened videokat még fiatal vagy nagyon. Tanulj és majd később meglátod ;) addig hidd el sokszor fog még változni ez az álom. Hiszen minden 9-14 éves álma hogy sztár legyen XD mindenki átesett ezen pl én arról álmodtam hogy operatőr leszek aztan szembesültem a tandìjjal:D (18L)

2016. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Popzenében a legkevésbé az számít, hogy tudsz-e énekelni. Arra ott az autotune, a koncertek meg úgyis playbackről mennek. Lényeg, hogy jól nézz ki, és ne félj a szereposztó díványtól.
2016. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!