Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon 2016-ban hol...

Magyarországon 2016-ban hol és mikor lesz Skillet fellépés?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék neki.. Mivel a volt fesztiválról lekéstem
2016. júl. 1. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem többször nem jönnek sem idén, sem az elkövetkező évek. :/ Én is sajnálom, mert én sem jutottam el a koncertre.
2016. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013-ban voltak először a előzenekarként, aztán 2014-ben és idén a Volton. Elképzelhetőnek tartom, hogy jövőre is hívják őket, tekintve, hogy elég szép számú érdeklődő volt. Bár szerintem megállnék a helyüket önállóan is, pl. egy Budapest Parkban vagy Barba Negrában. :/
2016. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm a válaszokat! Én is remélem hogy jövőre eljönnek megint a Volt-ra! DE annak még jobban örülnék ha csak Ők maguk jönnének koncertezni! :)
2016. júl. 5. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Novembertől kezdve önálló turnéra jönnek Európába. Eddig semmit sem tudni, pontosan hova mennek, de én személy szerint egy szomszédos országgal is kiegyeznék ha nincs más.

Én voltam Volton amúgy, de nem volt elég :D Kell egy hosszabb koncert, sokkal-sokkal több számmal.

2016. júl. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
JÖNNEK!!!! :DD dec.3 !!!!!! <3 <3
2016. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
December 3-án jönnek Budapestre :)
2016. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan az Akvárium klub nagyhalljába jönnek :)
2016. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!