Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik gitármárka...

Szerintetek melyik gitármárka lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Nos, kb. egy 5 éve gitározok és - szerintem - nem megy rosszul, van egy nylon húros gityóm, plusz egy elektromos (soundsation, les paul forma). Most szeretnék venni egy másik villanygitárt, de nemtudom hogy melyik lenne a legjobb választás, mivel a mostanit már kinőttem, szeretnék egy komolyabbat venni. Milyen márkát ajánlotok? A Cort megbízható? Gondolkoztam, hogy esetleg Fendert vagy Gibsont vegyek, csak sajna anyagi keret most nem engedi meg, használtat pedig nem szeretnék. Vélemények a márkákról? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. júl. 2. 19:46
 1/4 anonim válasza:
Ha dragabb gitarok kozott valogatsz, akkor ne Cortot vegyel. Fenderrel nem lohetsz melle. Jo lenne tudni, hogy mennyit szeretnel kolteni.
2016. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan 60.000Ft körül gondolkoztam, viszont a legfelső léc az olyan 70.000 és 80000 között.
2016. júl. 2. 20:26
 3/4 anonim válasza:

Szerintem akkor inkabb gyujts, nem lenne sajnos sokkal jobb a Soundsationnel. Megnezheted meg a Vintage gitarjait en egy V100-ast gyurok ket eve, alapvetoen teljesen jo. De inkabb varj meg es vegyel jobbat.


#1 voltam :)

2016. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

All right, köszi a tippet! :)

Az álom gitárom az az LTD ESP EC 1000, arra még gyüjthetek :D

2016. júl. 2. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!