Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt valaki, aki szintén...

Van itt valaki, aki szintén nagy musical rajongó?

Figyelt kérdés
Elég vegyes zenéket hallgatok, mondhatni mindenevő vagyok, musical műfaj viszont nagyon megfogott. Van valaki, aki hasonló cipőben jár? Esetleg van valami kedvenc zenéje? :)

2016. júl. 3. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hatalmas musical rajongó vagyok. Hogy érted, hogy van-e valami kedvenc zeném? :) Musicaleken belül, vagy más zenei stílusok?
2016. júl. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Musicalen belül értettem, de persze ha tudsz még valami jó zenét, azt is szívesen meghallgatom :)
2016. júl. 8. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam örök, gyerekkorra visszavezethető kedvenc a Rómeó és Júlia, kívülről fújom, imádom a dalait. Szeptemberben nézem először az Elfújta a Szelet, de a zenéket már hallgatom, nagyon fülbemászóak, nagyon szeretem őket, tényleg hasonló kaliberű a Rómeóhoz, mivel ugyanaz a szerző, ezért kijelenthetem hogy csípem Presgurvic-et :) És persze még örök kedvencek a Lévay-darabok és azok zenéi: Elisabeth, Marie Antoinette, Rebecca, Mozart. Ezenkívül szeretem még nagyon például a Miss Saigon-t, az Abigélt és a Rudolfot, és teljesen más dallamvilág, de a Fame-t is. Isten Pénzének is imádom a dallamvilágát, van benne valami fűszer amitől karácsonyi íze lesz :) De ha elrugaszkodunk az Operettszínháztól, át a Madách színházba, ott is vannak örök klasszikusok, például az Operaház Fantomja, vagy az Anna Karenina. És személyes kedvencem, az Én József Attila 'zenéi', vagyis megzenésített eredeti József Attila versek :)
2016. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én is elég nagy rajongó vagyok, bár nem sok musicalt láttam eddig, de többnek ismerem a dalait, és igyekszem minél többet megnézni *-(
2017. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!