Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti szeretitek a musicaleket?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek a musicaleket? Tényleg a musical rajongó fiúk nagy része meleg?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a musicalrajongó férfiak nagy része egyszerűen rossz ízlésű, szexualitásától függetlenül :)
2016. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a hetero haverjaim között nem ismerek olyat akinek eszébe jutna elmenni egy musicalre. Nekem sem.

Melegeket nem ismerek.

2016. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán szeretem a musicaleket, operettet meg az ilyesmiket :) (max. egy-két zenés filmet)

26/F(m)

2016. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is csak sztereotípia, mint hogy a melegek így vagy úgy öltöznek, beszélnek stb. Én személy szerint ki nem állhatom a musicaleket.
2016. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én oda vagyok értük :)
2016. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én meleg vagyok és szeretem őket. :/
2016. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok rajongó, de nincs is velük bajom. A Nyomorultak például kimondottan tetszett.


20/F

2016. márc. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a musicaleket, de szerintem az egész egy sztereotípia. A családomban mindenki szereti a musicaleket, és én vagyok közel s távol az egyetlen meleg. Bár én eléggé élek a sztereotípiákkal, de ez más kérdés.
2016. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi családunkban is mindenki szereti a musicaleket, apám, fiútestvérem, nővérem, anyum, meg én, és csak én vagyok meleg a családban :P


Annyi igazságtartama lehet talán, hogy a feminimebb viselkedésű, lelkületű fiúk szeretik a musicalt, és sok meleg van, akire ez a tulajdonság igaz. De van olyan fiú is, aki nem meleg mégis szereti, és van olyan meleg srác, aki pedig ki nem állhatja a musicaleket.

2016. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Érdekes, amikor én írtam levelet az imádott 'sztáromnak', én nem gondolkoztam, mit írjak, hanem csak úgy jött, és kikerekedett belőle egy egész, néha picit ömlengő (:D), de tartalmas levél. Pedig akkor még nem is olyan régóta voltam oda az imádottamért. Csak valahogy tudtam, hogy ő tényleg az a művész, akinek érdemes levelet írnom, és ő most mást jelent nekem, mint a többi, korábbi rajongott személy. És szerintem csak akkor érdemes nekikezdened a levélírásnak, ha ez nálad is hasonlóan van, és valahogy kitűnik neked ez a személy és többet jelent, mint egy átlagos sztár akiért rajongsz. Akkor érezni fogod, hogy mit írj.


Esetleg a levél stílusát illetően lehetnek kételyeid. Nos, az eldő kérdés ugye, hogy milyen nyelven írod. Tegyük fel, hogy magyarul(?). Akkor meg ugye nem mindegy, hogy tegezed, vagy magátod például. Egyébként ha érdekel a dolog, akkor nyugodtan írj privátot, hogy ki az illető, vagy legalább a korát és a foglalkozását, mert lehet hogy 'ismerem' és tudnék neked segíteni :) Sok sikert!

2016. júl. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!