Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit kell csinálni egy koncerte...

Mit kell csinálni egy koncerten érkezés után?

Figyelt kérdés
Mármint ha megérkezik az ember,gondolom sorbanállás,jegyellenőrzés stb. , de utána hova kell menni,kell valamit csinálni,vagy csak beállsz a színpadhoz,ahol hely van és ennyi? (Papp László arénába készülnék,Nickelback koncertre,csak még nem voltam ilyen "nagyszabású" koncerten) Köszi előre is a válaszokat! 17/l

2016. júl. 8. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már bent vagy, akkor rajtad múlik. Mehetsz a büfébe is, de már be is állhatsz a sorba.

Amúgy én is megyek. :)

2016. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nincs ilyen kötelező helyem vagy ilyesmi? Mármint ugye szektorokra van bontva,meg a jegyek is úgy vannak,ha jól tudom,de ettől függetlenül oda megyek ahova akarok?
2016. júl. 8. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ülőhelyes a jegy, akkor természetesen megvan. Ha álló, akkor az elkerített részen belül bárhova állhatsz. Már régen vettem a jegyet, nem emlékszem, hogy van-e kiemelt álló. Ha van, akkor bemész a sima állóhelyre, az előtt van egy folyosó és előtte kiemelt rész. Ott kell felmutatni a jegyed, hogy a kiemelt részre kell menni.
2016. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon köszi a gyors választ! Ment a zöld kéz! :)
2016. júl. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!