Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Bring me the horizon valaha...

Dododen kérdése:

A Bring me the horizon valaha is alkalmazott playbacket? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a Bring me the horizon-t,de csak nem régóta ismerem,és most minél több információt próbálok gyűjteni róluk. :)

Nem tudom már hol hallottam,de úgy emlékszem egy időben valakik mondták,hogy a 2015-ös Reading festivalon playbacket is alkalmaztak.Nagyon remélem,hogy ez nem igaz.A videók alapján egyáltalán nem tűnik nekem úgy,mintha lett volna playback,és szerintem Oli csodálatosan énekelt,az egész banda nagyon jó volt,de azért kíváncsi vagyok.



2016. júl. 10. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég egyszerűen ki lehet deríteni, hogy playbackelt-e. Ha a stúdiófelvételt hallod. Eddig én még egy olyan playbackelést sem láttam, illetve hallottam, ahol (elég retardált, és feltűnő módon) ne azt használták volna. Az is lehet, hogy fél playback. Hogy vagy csak a zene bejátszott, hogy a többieket kíméljék, vagy csak az ének, hogy meggyógyulhasson a kölyök erőltetett óbégatástól fájó kis torkocskája. Az is lehet, hogy csak egy szám. Bármi lehet, figyeld meg. Ha random, és spontán énekel, nem playback, ha pedig olyan menetben, mint a stúdiófelvételen, sosem szakítja meg, sosem szól, vagy kiált bele, nem hallod a lélegzetét, és még sorolhatnám a gyanakvásra okot adó dolgokat....gyanakodj.
2016. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah, a legjobbat meg kifelejtettem. Egyértelmű baki. Ha a szájának, és a mikrofonnak nem sikerül pont jó pillanatban találkozniuk, vagy érzékeny búcsút venniük egymástól.
2016. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is imádom őket, de igen, én úgy tudom használtak. Oli tüdeje,hangszálai már nem olyanok mint régen. Oli nem bírja a folyamatos screamelést stb. Engem ez egyáltalán nem zavar, és kicsit sem szeretem kevésbé a bandát.
2016. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom fél playback volt
2016. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!