Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BTS fanok! Ti már szavaztatok...

BTS fanok! Ti már szavaztatok arra hogy Budapesten legyen a koncertjük?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi az esélye hogy ide jönnek, és a jegy nagyon drága lesz?

2016. júl. 17. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol lehet szavazni?

Szerintem s jegy az kb 10-15 ezer körül lesz ami azért elég drága(de nekem megèrné)

2016. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esély van rá, bár attól függ mekkora turnét terveznek, mert tuti a nagyobb helyekre mennek . De ha látják, hogy sokan vagyunk és megérné nekik, akkor ide is van rá esély. A jegy drága lesz :S Sajnos nem 10-20 között hanem 20-30 közötti a sima kb. Népszerű banda. A Bys Republic 12 körül a Teen Top 15 vagy 17 (azon nem voltam) körül volt, a VIXX 20 volt. Voltam B.A.P koncerten ott 24-27 volt a sima jegy..Egedül Milánóba volt 15. De amúgy Eu-ban 20 felett volt. A BTS is olyen kaliberű úgyhogy egy 20-al minimum számolni kell :/ De majd kiderül hátha olcsóbb lesz, de 15 alá nem megy az tuti
2016. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha beírod a keresőbe, hogy My music taste BTS akkor az első oldalon ami kijön, lehet szavazni :)
2016. júl. 24. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!