Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy fesztiváli DJ koncert...

Egy fesztiváli DJ koncert után, a DJ-vel lehet találkozni, autogrammot kérni vagy közös képet, vagy lejár a koncert és csak eltűnik?

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A második. Bár lehet, hogy van aki elkapható backstage.
2016. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha világsztárról van szó, akkor esélytelen.
2016. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem esélytelen, de ritkán fordul elő. Bár idén Soundon KSHMR is és Martin Garrix is lejött, egy csomó fotót csináltak, bár én pont nem kerültem sorra... Azért Garrix fotósát sikerült elkapnom :)
2016. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Engem is pont Martin Garrix érdekelne, szóval a Soundon kikkel csinált képet? Az első sorban lévőkkel? :)
2016. júl. 20. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában azokkal csinál képet nyilván akik legelöl vannak szóval ez ilyen élet-halál harc
2016. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem KSHMR lepuszilt Soundon. A mellettem álló lány Chris Brown-hoz ment backstage-be.

Semmi sem lehetetlen:)

2016. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A mellettem álló lány Chris Brown-hoz ment backstage-be.


Teljesen életszerű hogy jöttment p*csákat beengednek a biztonságiak a backstage-be. Valószínűnek tartom hogy a megfelelő embereket pippantotta le, vagy valami befolyásos ember az apucija.

2016. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!