Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A fiam és a haverja először...

A fiam és a haverja először mennek a Sziget fesztiválra,2 egymást követő napra. Szeretnék tapasztalt fesztiválozókat kérdezni arról, hogy mit vigyenek feltétlen magukkal, mit ne és mire vigyázzanak?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 07:13
 1/7 sándorjános ***** válasza:
100%
Pénztárcát lehetőleg zárható táskába, vagy cipzáros zsebbe vigyék. Egy szúnyogriasztó kenőcs nem árt. A szinpad előtt törékeny mobilt és szemüveget érdemes eltenni (ez főként a metál és egyéb kemény koncerteknél ajánlott). Érdemes bekeriteniük ott ha kapható egy kis térképet, hogy mindig tudják merre kell menni. Zseblámpa nem árt. Bicska (legjobb a Svájci) és egyéb evőeszközök. Ásványviz, váltóruha, sátor. Valami laza játék, vagy könyv, ami jó ha épp nem tudnak mit kezdeni magukkal (gondolok itt magyar kártyára, sakkra, pókerre, kedvenc magazinra stb.). Az elcsomagolt kaja is általában el szokott fogyni.
2016. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ezek szerint ételt lehet bevinni,csak italt nem?A bicska mit célt szolgálhat?
2016. júl. 21. 11:06
 3/7 sándorjános ***** válasza:
Várjunk csak lehet, hogy tényleg nem lehet bevinni :D ételt. Vizet csak bontatlan engednek. Lehet nem engedik be még a rövid 5 cm élű tárgyakat se pedig hasznos, ha valami zsinórt el kell vágni, vagy akármit, vagy kenyeret kenni, konzervet bontani.
2016. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gumit mindenképpen vigyenek.
2016. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ruha, óvszer, WC papír (!), szappan, pár nejlon zacskó.

Valószínűleg bicskát meg evőeszközt nem lehet bevinni, és utóbbi nem is kell, adnak a kajához. Általában üveges dolgokat, folyadékot, stb. nem nagyon lehet bevinni, úgyhogy (bevitt) kajában ilyen zsemle szinten kell gondolkodni, nem húsleves és rakott krumpli. Aztán úgyis bent vesz valami lángost. Ha kell hozzá evőeszköz akkor adnak.

Most nem néztem utána, de gondolom ez is készpénz mentes lesz, és lehet bankkártyával vagy ott kapott kártyával fizetni. Ha így van, akkor vegyen ott kártyát, ne a sajátját használja.

Esetleg valami zárható cucc a pénztárcának meg mobilnak. Mondjuk szerintem ez csak saját magunk megnyugtatására jó, én nem szoktam.

2016. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van Paypass kártyája,annyi lesz csak rajta,amennyit tervez elkölteni.Tényleg van a közelben Auchan?Mert ha ki lehet menni enni esetleg,akkor olcsóbban megúsznák.
2016. júl. 22. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondoljanak a rossz időre is. Esőkabátot mindenképp vigyenek.
2016. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!