Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a felvétel...

Titok111 kérdése:

Mit gondoltok erről a felvételről?

Figyelt kérdés
[link]

2016. júl. 23. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs hangod.
2016. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nagyon amatőr. Minden tekintetben.
2016. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még szívesen fogadnék válaszokat. :)
2016. júl. 23. 23:00
 4/8 anonim válasza:
************* Ó Borzalom ********* Mintha lenne benne 1 kis orr hang is, szerintem otthon a fűrdőszobába elmegy de ne akarj ezzel Megastar lenni nem neked való.
2016. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de ne akarj ezzel Megastar lenni nem neked való"


Dehogynem, pont az ilyenektől jó a műsor. Főleg, ha kellő önbizalommal párosul az énektudás. :D

2016. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy furcsának találom hogy eddig mindenki, akit megkérdeztem, annak tetszett a felvétel, és csak itt szoktam kapni ilyen kritikákat. :D
2016. júl. 26. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Úristen! Normálisan nem lehet? Szerintem ha gyakorolsz bármit elérhetsz, elvégre bárki meg tud tanulni énekelni, vagy nem így van? Gyakorlás-gyakorlás-gyakorlás. Amúgy amikor kommenteltek, nem olvassátok a szabályzatot ami pont a komment ablak alatt (!) van?


B.L. voltam.

2016. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi vesz rá téged, hogy megoszd ezeket a borzalmakat? :D


Amúgy a Megasztárban és társaiban is mindig vannak ilyen alakok, akik kétségbe vonják a zsűri szavát, mindig nagyon sírok rajtuk. :D

2016. aug. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!