Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyiket szeretitek jobban, a...

Melyiket szeretitek jobban, a Kisst vagy a Lordit?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 19:52
1 2
 1/11 sándorjános ***** válasza:
100%
Egyikből se volt igazán korszakom, de a Lorditól több számot ismerek. Nem hiszem, hogy jelent bármit is, de napjainkba az "I was made for loving you"-n kivül nem érzem, hogy más Kiss számok is szerepet kapnának, vagy bárhol hangoztatnák, játszanák őket. Ezzel szemben talán kétezer-nyolcban volt egy jó felütése a Lordinak (Euroviziós dalfeszt). Igy egy időben még a rádiók is nyomták őket. Az én generációmra igy lehet nagyobb a hatása is.
2016. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én LORDI-ra szavazok, széthallgattam anno, bár már évek óta nem is hallgatom. Amúgy nekem úgy rémlik 2006-ban nyertek Eurovíziót.
2016. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A kettő nagyon más.

A Kiss hard rock, a Lordi pedig heavy metal.

2016. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Lordiék pont hogy hard rocknak mondják magukat, egyébként meg nagy hülyeséget mondasz, mert a hard rock és a heavy metal között szinte semmi különbség nincs... :D

Egyébként pedig Lordira szavazok, hiába játszák el ugyanazt albumról albumra, valamiért mégis tetszik, és 2. hallgatásra már éneklem a refrént. Nagyon fogós számaik vannak, pedig a stílus amiben játszanak, nagyon nem az enyém, sokkal durvább zenéket szoktam hallgatni.

Élőben is hatalmas show-t csinálnak, 2013-ban láttam is őket. Jönnek egyébként ebben az évben is Budapestre, úgyhogy ne hagyjátok ki. :D KISS-t is szeretem egyébként, bár nekem már túl lágy, de van 1-2 számuk, ami tetszik.

2016. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Valójában a Lordi közelebb áll a hard rockhoz, Ők maguk is mondták, hogy nem heavy metalt játszanak, hanem Kiss meg Twisted Sister féle hard és glam rockot.
2016. júl. 26. 11:26
 6/11 A kérdező kommentje:
Most látom csak , az utolsó választ.
2016. júl. 26. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én mind kettőt szeretem, de a kiss közelebb áll hozzám
2016. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lordi
2017. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a Gwart szeretem jobban. Esetleg a Slipknot régi számait.


:) :) :) :) :)

2017. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A KISS zenéjét az örök klasszikuson, az I Was Made For Loving You-n kívül nem igazán kedvelem, lehet közrejátszik az is, hogy Gene Simmons utóbbi években tanúsított hozzáállása, a nyilatkozatai nincsenek az ínyemre, hogy finom legyek... de a KISS annyira nem az én műfajom.


A Lordi-t viszont imádom ^.^ Egy barátom ajánlotta, a The Riff-et hallottam tőlük először és a klip elvonta a figyelmemet a zenei oldalról, akkor nem is tetszett annyira, de később elővettem újra őket és azóta nem találtam egy olyan számot se tőlük, amit ne szerettem volna. A kedvenceim között vannak, a kreativitásuk mindig lenyűgöz, ha az egyes dalaik hasonlóak is. És hozzászólva az előző vitához... A Lordi hard rock és heavy metál műfajban is dolgozik, amit már csak a "Hard rock Hallelujah" és a "This is heavy metal" dalaik is tanúsítanak... :D

2018. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!