Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy egészíthetném ki a...

Hogy egészíthetném ki a hangfalszettem egy mélysugárzóval?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy ilyen: [link]

aktív hangfalpárt, meg vagyok elégedve vele, korrektül szól de néha hiányolok egy kis plusz basszust.

Szeretnék beiktatni melléjük egy mélysugárzót de sajnos nem igazán értek hozzá, hogy lehetne összekötni őket.

Számítógép hangkártyájával használom egy ASUS Xonar DG-vel.

Amiket kinéztem: [link]

[link]

[link]

Jöhetnek még ajánlások,de főleg arra lennék kíváncsi, hogy hogyan kivitelezhető egy mélyláda beiktatása a hangfalam mellé. Köszönöm előre is...



2016. júl. 27. 10:55
 1/1 anonim válasza:

Elöszöris szerezz eggy erősítőt de ha van oké legyen a hátulján piros,fehér luk ez az rch mert csak igy tudod majd össze kötni a szamito geppel kb 4 hangfalat tuggyá rá kötni+bass kimenet

Kábelt pedig olyat vegyél aminek az eggyik vége hegyes mint a fülhalgató é a másik vége pedi piros fehér szóval 2 vége van 300 vattos mélyládától ne vegyél nagyobbar mert ezis nagyon kemény össze kötés r l bal jobb bass kimenet mélyláda valahova a sarokba hangszóróval befele

2016. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!