Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Asus P8Z68-V típusú...

Van egy Asus P8Z68-V típusú alaplapom és egy 5.1-es Genius hangfalszettem de nem szól úgy ahogy kellene. Hol lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy hiába szúrom be helyesen hátra a kábelokat (3db van) a hátsó hangszórók úgy reagálnak hogy ha bal hátsót tesztelem akkor mind a 2 hátsó szól ha pedig a jobb hátsót tesztelem akkor pedig semmi de minden más helyesen szól legalábbis a teszten.A tesztet realtek hd audio managerben csináltam. Ha zenét szeretnék hallgatni akkor pedig csak a subwoofer és az első 2 szól amit meg már végképp nem értek. Hol lehet a probléma?

2015. máj. 10. 23:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj és windows 7-est használok,ez még lemaradt :)
2015. máj. 10. 23:55
 2/4 Brenya ***** válasza:
Lehet, hogy nem a megfelelő hangkártya program van feltelepítve(vagy valami rosszul van beállítva).
2015. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 3x telepítettem újra a hangkártya programját és a beállításokban meg már minden lehetséges dolgot kipróbáltam.
2015. máj. 11. 12:15
 4/4 Brenya ***** válasza:
Biztos,hogy az a hozzávaló program(lehet, hogy hibás a hangkártya).
2015. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!