Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Két régebbi zenei klipet...

Két régebbi zenei klipet keresek. Ki lehet az előadójuk/mi lehet a címük?

Figyelt kérdés

Anno Kedveltem mindkettőt, de mostanra teljesen elfelejtettem ezeket, és random ugrott egykét jelenetük mostanság a fejembe. 1.-be párszor a 90-es években futottam, talán az MTV-n, 2.-ba talán a 2000-es évek elején a Viván, ha jól emlékszem.


1. Popsláger lehet tehát vagy a 90-es évekből vagy a 90-as évek végéről. Annyi rémlik, hogy egy szép, szexis szőke hol copfot vagy kontyot viselő, hol kiengedett hajú nő énekel, néha talán szobában, valamikor szabadban. Mintha időnként párducmintás ruhát és erős rúzst viselne. Az is lehet, hogy két szőke nő énekel, nem egy; vagy kettőt személyesít meg a klipben...

Ha jól emlékszem nem az alábbi hölgyekről van szó (arra emlékeznék), szóval nem: Madonna, Britney, Christina Aguilera, Kyle Minogue, nem Spices

Shania Twain - That Don't Impress Me Much hasonlít a leírásomhoz, de nem ez az, szexisebb/nőcisebb volt, talán Spice girls-re hajazó zenével (szerintem nem is tőlük valami, de már passzolom).


2. Ha jól emlékszem elektromos, techno szerű zene, a 2000-es ével elejéről. Ebben sem vagyok biztos. Animációs klip volt, szerintem nem Gorillaz és nem is Daft Punk, szürkés tónusú, komorabb hangvételű, mintha pár kis angyalka szerű karakter szerepelt volna benne. Egyszerű rajzolással. Kicsi alak, szimpla kerek, amolyan emotikon szerű fejjel... egyiknek mintha szívecske is lett volna a ruhájára rajzolva.


Remélem valaki ráismer és tud segíteni.


Előre köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 2. 22:01
 1/3 TR75 ***** válasza:

Az elsőre lövésem sincs, a másodikról One-T + Cool-T-től a The Magic Key jutott eszembe (de az nem techno).

[link]

2016. aug. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez az!!! igazából a stílust csak tippeltem és lehet mással kevertem. De örülök, hogy ráismertél a leírásra.
2016. aug. 3. 21:43
 3/3 TR75 ***** válasza:
Ne tudd meg, hogy ezt a klipet annak idején hányszor láttam :-D Egy időben hétfőtől szombatig naponta 2-3-szor :-D
2016. aug. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!