Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! Mennyire ismeritek/...

Kpopperek! Mennyire ismeritek/szeretitek a Winner nevű bandát? Ki a biasotok? Kedvenc számotok?

Figyelt kérdés

Nekem Top3 kedvenc bandám egyike viszont észrevettem, hogy nem sokan ismerik őket pedig szerintem nagyon jó banda. És tudni szeretném, hogy van-e valaki aki szintén ennyire szereti őket:D

Előre is köszi a válaszokat.



2016. aug. 2. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Mino a kedvencem, miatta szerettem meg a bandát. Tőle az I'm him című száma a kedvenc, a bandától pedig az empty.

Szeretem a winnert, de nem a kedvencem. 16/l

2016. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem olyan régen ismertem még a Winnert. Ugyan nem tartozik (talán még) a legkedveltebb bandáim közé, de szeretem ( egyre jobban). A biasom Taehyun a kedvenc számom pedig az Empty vagy a Sentimental. Mint mondtam annyira még nem vagyok nagy szakértője a csapatnak szóval ha tudsz ezeken kívül jó számokat mondani annak örülnék (csak mert ez pont a 2 ismertebb számuk) De egyébként a Don't flirt , a Baby Baby és az Immature című számuk is tetszik.
2016. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is Taehyun a biasom:33

A kedvenc számaim:

Taehyun-Confession, I'm young

Taehyun&Mino-pricked

Mino-I'm him

Mino& zico-okey dokey

Mino&Taeyang-fear

Seungyoon-stealer, wild and young

Winner-Color ring,immaturejust another boy, go up, don't flirt,love is a lie,different empty, tonigh,jtbc

Hallgass bele egy párba:D Köszi a válaszokat

2016. aug. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!