Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy drágább gitáron könnyebb...

Egy drágább gitáron könnyebb lefogni az akkordokat, mint egy olcsón?

Figyelt kérdés
Nekem egy nagyon, talán a legolcsóbb gitárom van, ha nem fogom le rendesen, erősen, néha nem szól jól és össze vissza zizeg a húr, meg tompa a hangja.
2016. aug. 2. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Egy jól beállított gitáron könnyebb lefogni.

2016. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz lefogni rendesen akkor a legdrágábbon is zúg,a kiviteltől is függ meg attól hogy kezdő-e vagy komoly.Én a vékony nyakú ibanezen kényelmesen mozgatom az ujjaim,de egy teljesen más fenderen vagy les paulon aminek más a nyaka nem biztos hogy ugyanilyen könnyen menne.A húrok is lehetnek rosszak vagy a nyak beállítás ha ilyen hiba van általában a nyak.Nézd meg hogy a nyak két végén mennyi a távolság a húrok és a fogólap között,ha elég látványosan különböznek ami biztos nem a természetes lejtésből adódik a nyak beállítás a hibás.
2016. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Waff ***** válasza:
Egy drágább gitár jobban,pontosabban be van állítva mint egy alsó kategóroas,a kidolgozasa is precízebb,pontosabb,ezáltal kényelmesebb a hangszer,könnyebb és jobb rajta jatszani. De! Ne keseredj el...ha egy olcsó,durvább gitáron tanulod meg az alapokat utána sokkal könnyebb lesz egy drágább hangszeren jatszanod...jobban tudod értékelni. Ezért is nem ajánlott szerintem drága gitár kezdőknek..
2016. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sosem tanultam gitározni, zongorára jártam csak 5 évig, most viszont szinte egész nyáron nem vagyok otthon, muszáj valami hordozhatón zenélnem, bár utálom hogy fáj tőle az ujjam és kényelmetlen. 😀
2016. aug. 3. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!