Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most akkor ez hogy is van?

Most akkor ez hogy is van?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztatott egy pár kérdés, amit itt olvastam. Itt nagyon sok olyan embert látok, aki alternatívabb/rockosabb/metálosabb zenéket hallgat a 15-18 évesek között és ez meglepő, mivel az ugyanebből a korosztályból lévő ismerőseim közül nagyon kevesen hallgatnak ilyesmiket. Nem csak az iskolámba járó emberekről beszélek, szinte bárhol bárkivel találkozom nem ismeri az ilyen stílusú zenéket vagy hallott róluk, de nem szereti. Ezzel nem lenne problémám, ha itt gyakori kérdéseken nem az ellenkezőjét tapasztalnám. Most akkor az ilyen stílust szerető embereket csak a neten lehet megtalálni? Vagy hogy van ez?

2016. aug. 6. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre valók a koncertek. Az én környezetemben sincsenek ilyenek, de egy koncerten pl. mindig dugig van a hely.
2016. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt tartom a legjobbnak hasonló stílusú emberrel találkozni, de mivel külföldi előadókat hallgatok kevés koncert van, ami megfizethető és van nálunk is.
2016. aug. 6. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, de ha elmész itthon egy alternatív,rock, metal koncertre, akkor nagy valószínűséggel találsz olyat, aki ismeri az általad hallgatottakat.
2016. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, de azon kívül értettem, hogy nehezen találkozom ilyen emberrel. Mivel a koncerten akik odamennek hasonló stílusú zenéket szeretnek ez egyértelmű. Nem is feltétlenül ismerkedési lehetőség céljából tettem fel a kérdést inkább kíváncsiságból.
2016. aug. 7. 00:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Manapság már nagyon kevesen hallgatnak zenét. Amikor olyan emberrel találkozom aki nem ismeri Eric Claptont komolyan elszomorodok.
2016. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, olyan emberből még kevesebb van, aki régebbi zenéket is hallgat. Az már nem divat, pedig van, ami 100 év múlva is nagyon jónak fog számítani, mert igazi különlegesség. Pl hol van most egy olyan együttes, mint a Queen vagy a Beatles?
2016. aug. 7. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Eric Claptont nem tartom réginek.
2016. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na igen... én szeretem a 60-as, 70-es évek rock zenéjét, de asszem nagyon ritka az ilyen (16 vagyok)és egyszerűen nem értem a mai fiatalok mit találnak zenének ezekbe a Dubstep szennyekben... az a zene amit rendesen hangszerekkel játszanak és a zenészek írnak, nem az amit laptoppal 2 perc alatt összelehet keverni... és ami a legidegesítőbb ebbe: szinte minden Youtube csatorna introjában ilyeneket tesznek
2016. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az újak közt is vannak jó zenék, de sajnos kevés :(
2016. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es: remélem nem a Linkin Parkra vagy a Slipknotra gondolsz :D
2016. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!