Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mennyire gyakori...

Szerintetek mennyire gyakori az, hogy valaki jobban otthon van az olyan nevek között, mint Howard Shore, James Horner, vagy Hans Zimmer, mint a most menő nagyvilági énekesek? Mint pl Timberlake, Rihanna, vagy Beyonce?

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam. Kevés embernél találnak pozitív fogadtatást instrumental zenéim. :( Miért nem "menők"?
2010. ápr. 18. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Te egy külön kis szubkultúrába tartozol amit az átlag, agy-mosott, mainstreames birka, nem, hogy nem ért meg, de nem is ismer. Sajnos a mai világban egyre kevesebb igény van minőségi művészetre lsd. ez a példa a zenében. : ) A bonyolultságukat nem értik meg az átlag emberek. AZ általad említett filmzenei világ pedig azért kevésbé ismert, mert ugye egy filmzene akkor jó ha észre sem veszed, hogy van de mégis felerősíti a kívánt hatást többszörösére.
2010. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thurston ***** válasza:
Mintha a filmzene nem lenne egy populáris műfaj...
2010. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg van a saját kedvence. Csak valaki( ahogy írták már) beletartozik az agymosottak közé, valaki magának alakítja ki.
2010. ápr. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit mondok neked! Azt hittem eddig hogy egyedül vagyok ezzel, de mostmár látom hogy nem. Pont az én kedvenceimet írtad le.
2010. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én ilyeneket hallgatok mindig, szerintem sokkal jobbak mint ezek a -ahogyan te kérdező fogalmaztál- "menő nagyvilági énekesek". Szinte nincs is bennük szöveg mégis sokkal több érzelmet tartalmaznak mint a fent említettek.

Nagyon szeretem Hans Zimmertől a Gladiátor, James Hornertől az Egy Csodálatos elme és a Gyűrűk ura zenéit.

Amúgy kérdező kor? fiú v lány vagy?

2010. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
bocs a gyűrűk ura howard shore
2010. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
előző és elötte lévő ios én voltam
2010. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez Magyarország barátom,harmadik-világbeliek vagyunk:(

Ha youtube-on rákeresel az ilyen zenékre látod hogy több milliós nézettségük van.

"Mintha a filmzene nem lenne egy populáris műfaj..."

Még ha az is lenne,kedves barátom,végre egy műfaj amit megéri imádni.Végre egy műfaj,ami igazi érzelmeket tud kifejezni,és nem nyögi el hatszor hogy i love yú so fucking mács but yú break máj hárt yú sonofa bics, valami folyamatos tüctüc zenére,még csak szövege sincs,viszont igazán képes mélyre szántani az ember szívébe,amihez,ahogy mondtam,nem kellenek szavak.

2011. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!