Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Damian "Jr....

Mit gondoltok Damian "Jr. Gong" Marley-ról?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint ő Bob Marley legtehetségesebb fia.
2010. ápr. 19. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
hát jó zenéket csinál, ezen kívül nemtudok róla nyilatkozni :D de amúgy arc a csávó
2010. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem is, a marley fiúk közül ő a legjobb. De egyébként, a többi marley, már csak azért zenél szerintem, hogy vigye tovább a marley nevet. Ziggy Marley zenéjében pl semmi fantáziát nem látok. Damiennek még van pár jó száma, meg ő kicsit újított is.
2010. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2008-ban, mikor a Szigeten volt Ky-Mani Marley ő is nagyon jól nyomta. Azelőtt is szerettem már a tesókat (akár Stephent, Juliant, Ziggyt, Damiant, Ky-Manit nézzük). Mind jó a maga módján. Én pl Ziggy Marleyt is nagyon szeretem. Flash a maga módján mindenki. Pl Damian most csalódást okozott, mert tavaly januárban megígérte, jön az új albuma Nassel, és erre csak idén május 18-án adják ki. Rohadt sokat módosítottak a dátumon.

Viszont a Julian Marley - Awake No.1-os cucc!

Feltétlen hallgassátok meg!

2010. ápr. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!