Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeritek a Hamilton című...

Ismeritek a Hamilton című musicalt?

Figyelt kérdés
Úgy látom otthon nem örvend nagy népszerűségnek, pedig valami zseniális az egész. Ti hallottatok már róla egyáltalán? Ha igen, vélemény?

2016. aug. 22. 16:13
 1/2 anonim válasza:
100%
Én ismerem, sőt szeretem, bár sajnos nem volt szerencsém élőben látni, és valószínűleg egyhamar nem is lesz. Még tavaly ősszel találtam rá. Azóta is tele van a lejátszási listám a zenéivel, pedig soha nem szerettem a rapzenét, de a Hamilton egy erős kivételt képez. Egyetértek, zseniális. Nem csupán rettentően szórakoztató, érdekes is, a rendkívül tehetséges színészekről nem is beszélve, és maga az ötlet... Hip-hop musical egy alapító atyáról... Lin-Manuel Miranda egy zseni.
2016. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor decemberben tudatosult bennem, hogy az egyik általam kedvelt vicces, animációs videó alatti (amit már hónapok óta ismerek) zene egy musicalből van. Csak úgy kíváncsiságképp rákerestem és.. nos, már február vége van, de hatalmas rajongó vagyok. :D

Élőben ugyan nem láttam (nem is fogom valszeg), viszont felvételt néztem róla, illetve már az összes zenét kívülről fújom, de nem tudom megunni.

Vicces, hogy a Hamilton hatására kb 2 hónap alatt rengeteg amerikai dolognak utána néztem és sokat bővült a tudásom, tehát nem csak szórakoztató de hasznos is volt nekem.

Hihetetlenül jól van megcsinálva :D

2017. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!