Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melanie Martinez, Halsey,...

Melanie Martinez, Halsey, Lana Del Rey és Marina and the Diamonds milyen műfajú zenét játszik?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

A negy eloadot abszolut nem lehet egy kalap ala venni,de oke.

Attol,hogy a sok 13 eves basic tumblr lany egysegesen ezt a negy enekesnot isteniti,nem lesznek egy stilusuak. Pl Lana es Marina kozott nem tudom,milyen mufaji azonossagokat veltel felfedezni.

2016. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vettem "egy kalap alá", egy szóval sem állítottam, hogy ugyanabban a műfajban alkotnak.

És a kérdés pedig nem ez volt, szóval légy szíves, ha nem tudod a választ, akkor ne írj semmit, mert nem vagyok kíváncsi az okoskodásodra és az utálkozásodra.

2016. aug. 26. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Miert fontos az,hogy milyen stilust jatszanak? Ma mar nagyon keves dologra lehet azt mondani,hogy na ez pop vagy rock.

Tobb mufaj jegyei keverednek,a pop mindegyiknel jellemzo,illetve Lananal indie pop/rock illetve grunge elemek is megfigyelhetoek.

Na,orulj.

2016. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Lana a noir filmes stílushoz közelít , illetve Melanie Martinez az alternatív műfalyban , de igazából Lana-nak is sok alternatív zenéje van .
2017. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az utolsot nem ismerem, az elso 3 alternative/indie, ami egy nagyon tag fogalom... :D
2017. ápr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!